Inter Druk. Specjalizujemy się w opakowaniach.

Terminowość
Wszystkie nasze działania skoordynowane są tak, by terminowo i w pełni profesjonalnie zakończyć każdą powierzoną nam realizację.
Wysoka jakość
Wychodzimy z założenia, że każdy element zaangażowany w powstanie produktu ma wpływ na jego jakość, dlatego też całe nasze przedsiębiorstwo pracuje wspólnie, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat
Wsparcie 24/7
Wysokie zadowolenie naszych klientów wynika z kompleksowego wsparcia jakie od nas otrzymują, poczynając od projektu, kończąc na produkcie finalnym.

Szeroki wachlarz możliwości.

Kompleksowość

Oferujemy pełną obsługę poligraficzną, począwszy od opracowania konstrukcji opakowania, projektu graficznego, poprzez druk, sztancowanie, wklejanie okienek foliowych, klejenie, magazynowanie, co-packing oraz dostawę.

Optymalne koszty realizacji

Przygotowujemy wyceny uwzględniając indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów, ale także optymalną wielkość produkcji, która pozwala zminimalizować koszty wytworzenia produktu.

Krótkie terminy produkcyjne

W pełni rozumiemy, że we współczesnym świecie czas odgrywa kluczową rolę, dlatego staramy się skrócić czas produkcji do wymaganego minimum. Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie.

Pomoc na każdym etapie

Tylko bliska współpraca z klientem pozwala na osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu, dlatego też zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia.

Potrzebujesz opakowania?
Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami za pomocą maila, formularza kontaktowego lub telefonicznie i powiedz czego potrzebujesz. Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego kroju pudełka, materiału i dodatkowych uszlachetnień